Повістки від роботодавців: в Міноборони пояснили, як це працюватиме

За словами Дмитра Лазуткіна, новий законопроект також вводить санкції проти роботодавців, які відмовляються повідомляти про повістки своїм працівникам.

Українські роботодавці повинні здійснювати оповіщення своїх працівників щодо надходження повістки з ТЦК, повідомив в ефірі "Lviv Media" Дмитро Лазуткін – речник Міноборони. 

"За великим рахунком, не багато чого змінилося. І раніше роботодавці могли здійснювати оповіщення, місцеві органи можуть це робити. І це надалі триватиме. Я думаю, що тут якось змінити це чи вплинути якось складно. Все одно роботодавці будуть зобов'язані та матимуть законну можливість вручати повістки", – сказав Лазуткін.

Він також додав, що проти роботодавців, які відмовляються сповіщати своїх працівників, будуть здійснені певні санкції. 

"Щодо відповідальності стосовно роботодавців – є певні санкції, адже все має якимось чином регулюватися. І відповідно до тих документів, якими це регулюється, вони відповідно вони й працюють. Не виходячи за рамки, адже ми знаємо, що всі люди й часто людський фактор може відігравати, хтось може перевищувати свої повноваження. Є закон, є постанова Кабміну, який є базою для того, щоб здійснювати цю роботу", – додав Лазуткін.

Мобілізація в Україні: важливі новини

Раніше Міноборони в коментарі УНІАН спростувало інформацію народного депутата Валентина Наливайченка стосовно того, що в Україні зменшили терміни підготовки мобілізованих.

Крім того, напередодні в Сухопутних військах повідомили, що всі 17-річні юнаки мають стати на військовий облік. Там також додали, що це звичайна процедура, яка не має жодного відношення до воєнної мобілізації.

Вас також можуть зацікавити новини: