У складному 2022 році українці не втратили потяг до кіно-мистецтва. Про це свідчить стабільно зростаюча популярність онлайн кінотеатру Volia TV серед користувачів: за рік було переглянуто  2 259 914 годин контенту! Якщо ж казати про телебачення, то у 2022 році, абоненти Volia провели за переглядом ТБ більше  51 309 732 годин.

Підводячи підсумки, компанія традиційно проводить аналітику, щоб визначити, які саме фільми, мультфільми та канали привернули найбільшу увагу глядачів у 2022 році.

Серед широкого різноманіття контенту Volia TV кожен глядач знайшов для себе улюблені розваги. Наприклад, серед фільмів найбільше наші клієнти надавали перевагу студії Disney, а більш молодший глядач найбільше дивився мультфільмів від студій DreamWorks та Illumination.

Відео дня

Отже, в ТОП фільмів, які переглядали частіше за все, увійшли:

 1. "Круелла"
 2. "Круїз у джунглях"
 3. "Смертні машини"
 4. "Бладшот"
 5. "Праведник 2"

 Найпопулярнішими мультфільмами стали:

 1. "Бебі бос"
 2. "Ґрінч"
 3. "Крижане серце"
 4. "Посіпаки"
 5. "Секрети домашніх тварин"

ТОП-5 каналів з найвищим глядацьким рейтингом:

 1. "СТБ"
 2. "Новий"
 3. "1+1"
 4. "ICTV"
 5. "2+2"

Онлайн-кінотеатр Volia TV є одним з найбільших в Україні та налічує понад 20 тис. фільмів і серіалів від таких кіностудій, як Disney, Marvel, Pixar, DreamWorks, Universal, Paramount Pictures, Fox і Film.ua. Щомісяця колекція поповнюється новими стрічками вітчизняних та зарубіжних режисерів, при чому, Volia віддає перевагу україномовній доріжці. Компанія не лише закуповує контент з українським дубляжем, але й сама вкладає кошти в озвучення.

За останній рік до онлайн-кінотеатру було додано близько 3000 годин україномовного контенту, серед якого фільми, спортивні матчі, дитячі розваги та інше. Серед них – стрічки "Снайпер. Білий ворон" та "Я працюю на цвинтарі", які вже доступні у нашому кінотеатрі Volia TV.  Зовсім скоро будуть доступні багато новинок, прем’єра яких запланована на початок 2023 року: "Як вони біжать" та "Меню" від Disney, а також українські - "Щедрик", "Максим Оса", "БожеВільні", "Мирний-21" та інші.

"Щоб забезпечити українців топовим контентом, ми постійно аналізує глядацькі вподобання та миттєво реагує на запити своїх клієнтів. Наприклад, у вересні компанія додала до списку своїх 160 каналів ще 4 популярних в Україні: відомий науково-популярний канал HISTORY, а також три музичні канали для меломанів UA Music, 4ever music та Black.

В цьому ж місяці до найширшого списку популярних спортивних каналів XSPORT, XSPORT+, FIGHTBOX HD, FAST&FUN BOX HD, EX Extreme Sports Channel, Setanta Sports, Трофей HD, Рибалка-ТВ, Перший Автомобільний, а також трансляція Ліги чемпіонів, ми додали ще один - Setanta Sport+. Так наші глядачі отримали доступ до 5000 онлайн-трансляцій світових матчів на рік", - підкреслюють у компанії  Датагруп-Volia.

Онлайн кінотеатр Volia TV постійно розширює колекцію свого контенту, щоб задовольнити смаки нових та постійних глядачів. Долучайтесь до кіно-родини Volia та насолоджуйтесь топовим фільмами та розвагами. Слідкуйте за пропозиціями компанії - регулярні акції та святкові пропозиції дозволять оформити вигідні пакети послуг, згідно ваших потреб та вподобань.