"Шахтар" - "Айнтрахт" - 2:2 / REUTERS

У Харкові завершився перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи, в якому донецький "Шахтар" приймав німецький "Айнтрахт" з Франкфурта-на-Майні.

Гра завершилася з рахунком 2:2, повідомляє офіційний сайт змагань.

Перші 10 хвилин гри виявилися неймовірно насиченими на події.

Німецька команда відкрила рахунок на 7-й хвилині - Мартін Хінтереггер точно пробив головою після подачі зі штрафного, який заробив Тарас Степаненко.

Проте вже через хвилину арбітр призначив пенальті у ворота "Айнтрахта" за фол проти Мораєса, і Марлос зумів переграти голкіпера з 11-метрової позначки. Але не встигла пройти і хвилина, як "Шахтар" залишився вдесятьох. Півзахисник "гірників" Тарас Степаненко примудрився отримати дві жовті картки, які перетворилися в червону і вилучення.

Старт другого тайму також виявився невдалим для чемпіона України. Філіп Костич на 49-й хвилині вивів німецький клуб вперед.

В середині другого тайму сильні індивідуальні дії Тайсона дозволили бразильцеві встановити рахунок 2:2, який виявився фінальним.

Гра-відповідь відбудеться 21 лютого на полі "Айнтрахта".

Як повідомляв УНІАН, сьогодні київське "Динамо" також зіграло внічию - 2:2 - з "Олімпіакосом" в Греції.