"Челсі" - "Ман Юнайтед" - 0:2 / REUTERS

У Лондоні завершився поєдинок 1/8 фіналу Кубка Англії, в якому «Манчестер Юнайтед» на виїзді обіграв «Челсі» з рахунком 2:0 і вийшов у чвертьфінал турніру.

Рахунок був відкритий на 31-й хвилині - відзначився Андер Еррера, якому асистував Поль Погба. Перед самим свистком на перерву перевагу манкуніанців збільшив Погба. У цьому епізоді результативною передачею відзначився Маркус Рашфорд.

"Челсі" володів територіальною перевагою у другій половині зустрічі, проте всі зусилля "Синіх" завершилися нічим. Це друга поспіль поразка "Челсі" на внутрішній арені. 10 лютого "Сині" зазнали нищівної поразки від "Манчестер Сіті" в Прем'єр-лізі з рахунком 0:6.

«Манчестер Юнайтед» став останнім чвертьфіналістом Кубка Англії. Раніше в цю стадію турніру пробилися «Уотфорд», «Брайтон енд Хоув Альбіон», «Міллуолл», «Манчестер Сіті», «Вулверхемптон», «Крістал Пелас» і «Суонсі».