Матар Дійє приніс Олімпіку перемогу / фото: ФК Олімпік

У рамках 26-го туру української Прем'єр-ліги "Олімпік" приймав "Карпати". Донецький клуб здобув вольову перемогу з рахунком 3:2.

У кінцівці зустрічі "Олімпік" поступався з рахунком 1:2, але забив два голи за дві хвилини - на 83-й хвилині рахунок зрівняв Максим Дегтярьов, а на 84-й відзначився Матар Дійє.

"Олімпік" набрав 27 очок і посідає в турнірній таблиці УПЛ дев'яте місце. У "Карпат" - 25 очок і десята позиція.

"Олімпік" - "Карпати" - 3:2

Голи: Р. Пасіч, 9, Дегтярьов, 83, Матар, 84 - Ді Франко, 36, Понде, 54

"Олімпік": Кринський, Вантух, Снурніцин, Гришко, Ксьонз, Політило (Е. Пасіч, 61), Гай, Кравчук (Валєєв, 60), Р. Пасіч (Матар, 74), Тейшера, Дегтярьов.

"Карпати": Кучинський, Папа, Нестеров, Сандохадзе (Дебелко, 89), Мякушко (Мендес, 86), Кльоц, Хонгла, Гуцуляк, Ді Франко (Бусько, 65), Понде, Йода.

Як повідомляв УНІАН, раніше в 26-му турі УПЛ "Ворскла" переграла "Чорноморець".