ФК "Маріуполь"

Відбувся матч останнього, 32-го туру УПЛ, в якому «Маріуполь» обіграв на своєму полі «Зорю» з рахунком 3:1.

Рахунок був відкритий на 12-й хвилині - гравець "Маріуполя" Пихальонок відзначився автоголом, дозволивши "Зорі" вийти вперед.

Господарі зуміли відігратися після перерви - на 66-й хвилині Зубков зрівняв рахунок, а вже через хвилину Вакула вивів «Маріуполь» вперед. Крапку в матчі поставив на 90-й хвилині Борячук - 3:1.

Таким чином, "Маріуполь", обігравши "Зорю", посів 4-е місце в турнірній таблиці. "Зоря" фінішувала 5-ю, але все одно отримала право представляти Україну в Лізі Європи.

Сьогодні ввечері пройдуть два заключні поєдинки сезону - "Львів" приймає "Шахтар", а "Олександрія" грає з "Динамо".