Когут став героєм матчу в складі Дніпра-1 / фото: СК Дніпро-1

Сьогодні, 31 серпня, відбулися два матчі української Прем'єр-ліги.

"Дніпро-1" на своєму полі приймав "Колос". У матчі двох дебютантів УПЛ перемогу святкували дніпряни.

Гості з Ковалівки вийшли вперед на 17-й хвилині, коли Волков прострілив у штрафну на Морозка, а той ударом в дотик відправив м'яч у "дев'ятку" воріт.

Такий рахунок тримався до 58-ї хвилини. Дніпряни відновили рівновагу зусиллями Назаренка, який скористався відскоком м'яча в штрафній площі та відправив його в дальній кут. За хвилину до фінального свистка "Дніпро-1" зумів вирвати перемогу: Когут отримав пас у штрафному суперника і завдав точного удару в дальній кут.

"Дніпро-1" набрав вже вісім очок і перебуває на п'ятій позиції. "Колос" має сім пунктів і йде восьмим.

"Дніпро-1" - "Колос" - 2:1

Голи: Назаренко, 58, Когут, 90+3 - Морозко, 17

"Дніпро-1": Юрчук, Романюк, Сафронов, Логінов, Польовий, Вакулко, Когут, Чичиков, Булеца (Сніжко, 54), Назаренко (Коркішко, 78), Куліш (Шаповал, 84)

"Колос": Волинець, Зозуля, Максименко, Парамонов, Чорноморець, Поздєєв (Ориховський, 52), Мілько, Д. Костишин (Смирний, 61), Морозко, Волков, Лисенко (Нехтій, 75)

Попередження: Романюк, Польовий - Д. Костишин, Ориховський, Зозуля, Чорноморець

В іншому поєдинку дня "Ворскла" вдома поступилася "Олександрії" - 0:1. Єдиний м'яч на 24-й хвилині забив Шастал, вдало зігравши на добиванні. У полтавців було кілька шансів врятувати нічию, але підвела реалізація.

Полтавці залишаються на шостому місці, набравши сім очок. У "Олександрії" в активі дев'ять пунктів і четвертий рядок.

"Ворскла" - "Олександрія" - 0:1

Гол: Шастал, 23

"Ворскла": Ткаченко, Пердута, Чеснаков, Мартиненко, Кане, Петрович, Луїзао, Габелок, Баєнко, Коломоєць (Хебай, 81), Артур

"Олександрія": Паньків, Пашаєв (Бабогло, 90), Бухал, Дубра, Лучкевич, Довгий, Гречишкін, Банада, Задерака (Протасов, 84), Третяков, Шастал (Сітало, 63)

Попередження: Баєнко, Петрович, Луїзао - Шастал, Пашаєв, Дубра

УНІАН раніше повідомляв, що "Динамо" і "Олександрія" отримали суперників у Лізі Європи.