Команда Вісенте Гомеса набрала хід / фото: ФК Олімпік

У заключному матчі 13-го туру чемпіонату України "Колос" приймав "Олімпік". Поєдинок завершився перемогою гостей з рахунком 2:1.

На 59-й хвилині ударом з лінії штрафної гостей вивів вперед Євген Пасіч.

"Колос" відігрався на 70-й хвилині - ударом зі штрафного відзначився Павло Оріховський.

Вирвати перемогу "Олімпіку" вдалося на 87-й хвилині - гості заробили пенальті під час подачі кутового. Одинадцятиметровий реалізував Віталій Балашов.

"Олімпік" здобув третю поспіль перемогу в УПЛ, набрав 14 очок і піднявся на сьоме місце в турнірній таблиці.

"Колос" програв у четвертому матчі поспіль. У колективу з Ковалівки 14 очок і восьма позиція.

"Колос" - "Олімпік" - 1:2

Голи: Оріховський, 70 - Є. Пасіч, 58, Балашов, 88

"Колос": Волинець, Зозуля, Задоя, Парамонов, Чорноморець, Оріховський, Мілько, Ільїн, Волков (Кожушко, 65), Костишин (Лисенко, 44), Нехтій (Кизилатеш, 64)

"Олімпік": Кринський, Ксьонз, Гришко, Снурніцин, Вантух, Кравчук, Цимбалюк, Є. Пасіч (Балашов, 62), Політило, Тейшейра (Завійський, 90), Шахаб (Джеффрі, 76)

УНІАН раніше також повідомляв про те, що "Дніпро-1" зазнав в УПЛ п'ятої поразки поспіль.