Олімпік другий тайм грав у більшості / фото СК Дніпро-1

Відбувся матч другого туру Української Прем'єр-ліги, в якому "Дніпро-1" приймав донецький "Олімпік".

Поєдинок завершився перемогою гостей з рахунком 3:1.

На 44-й хвилині Шахаб Захеді вивів донеччан вперед, а ще до перерви "Дніпро-1" залишився в меншості після видалення Ігоря Когута.

На старті другого тайму простріл Беніто замкнув Максим Тейшера - 2:0 на користь "Олімпіка". Олексій Хобленко досить швидко скоротив відставання "Дніпра-1", але господарям це не дуже допомогло.

На 75 - й хвилині пенальті заробив Шахаб, а покарання реалізував Сергій Політило, встановивши остаточний рахунок - 3:1.

"Дніпро-1" - "Олімпік" - 1:3

Голи: Хобленко, 50 - Шахаб, 44, Тейшейра, 47, Політило, 76 (пенальті)

"Дніпро-1": Сарнавський, Адамюк, Логінов, Сваток (Дуглас, 81), Тейлор, Кравченко (Булеца, 69), Когут, Ді Франко (Батагов, 69), Хобленко, Довбик (Вакулко, 82), Цуріков (Дубінчак, 60)

"Олімпік": Кичак, Пасіч (Ксьонз, 70), Зотько (Цимбалюк, 56), Снурніцин, Лебеденко, Беніто, Завійський, Бабенко, Політило, Тейшейра (Альваренга, 79), Шахаб (Каргбо, 79)

Попередження: Ді Франко - Шахаб, Беніто

Вилучення: Когут, 45+1

"Дніпро-1" - "Олімпік": підсумки поєдинку

• "Олімпік" набрав перші очки в нинішньому сезоні після того, як у першому турі програв київському"Динамо".
  • "Дніпро-1" у першому турі зіграв внічию з "Інгульцем" (2:2), а тепер не зміг перемогти вже у другому поєдинку поспіль після старту сезону.
  • У минулих двох матчах команд перемогу святкував "Дніпро-1". Тепер "Олімпік" перервав цю серію.