прес-служба УХЛ

У неділю відбувся один поєдинок регулярної першості Української хокейної ліги. «Крижані Вовки» на домашній арені програли «Дніпру» з рахунком 3:8, повідомляє офіційний сайт змагань.

Перший і другий періоди команди провели на рівних і пішли на перерву перед фінальним ігровим відрізком за рахунку 3:4 на користь гостей. У третьому періоді господарям льоду не вдалося нав'язати боротьбу - «Крижані Вовки» пропустили чотири шайби, причому дві з них були закинуті на останніх 20-ти секундах зустрічі.

УХЛ. Регулярний чемпіонат. 24-й тур:

«Крижані Вовки» - «Дніпро» 3:8 (1:2, 2:2, 0:4)

Шайби: 1:0 Черемнов (Найдьонов) - 02:16, 1:1 Коляда (Афанасьєв) - 09:39, 1:2 Коваленко (Пугачов, Макарицький) - 16:48, 2:2 Шабанов (Чикида, Мікульчик) - 28:32, 2:3 Золотухін (Жвачкін, Ромащенко) - 29:29, 3:3 Черемнов (Шабанов, Микола; ГБ) - 32:22, 3:4 Янішевський (Бондаренко, Декало) - 35:26, 3:5 Коляда (Бондаренко) - 43:08, 3:6 Ромащенко (Жвачкін, Золотухін) - 47:12, 3:7 Целогородцев (Брага, Тимченко) - 59:42, 3:8 Макарицький (Брага, Тимченко) - 59:57.

Воротарі: Глотов - Сурканов (Петров)

Після перемоги над «Вовками» херсонський «Дніпро» посідає друге місце в турнірній таблиці УХЛ, маючи в активі 58 очок при 19-ти перемогах і 5-ти поразках. Київська команда, у свою чергу, знаходиться на останній сходинці з 7-ма пунктами при двох перемогах і 21 поразці.