Леся Цуренко / fedcup.com

В австралійському Брісбені завершився фінальний поєдинок тенісного турніру категорії WTA Premier, в якому українка Леся Цуренко поступилася 8-й ракетці світу Кароліні Плішковій з Чехії.

Матч тривав більше двох годин і завершився важкою перемогою чешки з рахунком 4:6, 7:5, 6:2.

Цікаво, що перша половина поєдинку була за українкою, яка показувала свою найкращу гру і знаходилася на відстані витягнутої руки до перемоги. За рахунку 6:4, 5:4 Цуренко повинна була подати на матч, але холоднокровність у вирішальний момент підвела, і українка програла кілька геймів поспіль.

А на початку третьої партії, за рахунку 0:1 Леся отримала травму, підвернувши ногу, і їй знадобилася медична перерва. Як слід відновитися після пошкодження Цуренко так і не змогла, програвши вирішальний гейм на своїй подачі.

Як повідомляв УНІАН, призовий фонд турніру в Брісбені становить 1 мільйон доларів.

Для 29-річної Цуренко це був перший вихід у фінал на турнірах такого рівня.