"Донбас" закинув 7 шайб "Білому Барсу" / uhl.ua

В неділю відбулися три поєдинки регулярного чемпіонату Української хокейної ліги.

Херсонський «Дніпро» здобув виїзну перемогу над «Динамо» з Харкова, повідомляє офіційний сайт УХЛ. Матч закінчився з рахунком 3:0 на користь гостей. Рахунок був відкритий лише в другому періоді, коли Микита Коваленко з результативної передачі Сергія Афанасьєва переграв Тимура Мамедова. Ця шайба стала 10-ю у нинішньому сезоні для нападника херсонської команди. Подвоїти перевагу «Дніпра» вдалося Миколі Коляді, який на 39-й хвилині гри реалізував більшість. Ще один гол у складі херсонців провів Іван Золотухін, який вразив ворота суперників у фінальному періоді.

«Динамо» – «Дніпро» 0:3 (0:0; 0:2; 0:1)

Шайби: 0:1 – Коваленко (Афанасьєв, Ромащенко) – 20:31, 0:2 – Коляда (Білоусов, Бондаренко – більш.) – 38:22, 0:3 – Золотухін (Декало, Коляда) – 58:32

Воротарі: Мамедов – Петров

«Крижані Вовки» на своїй арені приймали «Кременчук» і доставили проблеми одному з лідерів чемпіонату. Кияни програвали після першого періоду 0:1, і такий рахунок тримався аж до третього періоду, коли за господарів відзначився Михайло Бурнатов. Для росіянина це був третій гол у нинішньому сезоні. Втім, команда Олександра Савицького знайшла в собі сили забити ще двічі в кінцівці зустрічі, прихопивши зі столиці три повноцінних очки.

«Крижані Вовки» - «Кременчук» 1:3 (0:1, 0:0, 1:2)

Шайби: 0:1 – Поліщук (Бєльський, Роганов) – 15:21, 1:1 – Бурнатов (Мікульчик) – 46:01, 1:2 – Грицько (Зайцев, Кисельов) – 55:27, 1:3 – Ворона (Севрюгін, Гриценко – мен.) – 58:46

Воротарі: Глотов – Бояршинов.

У Дружківці відбувся заключний матч туру між «Донбасом» і «Білим Барсом». Чинні чемпіони України здобули дуже впевнену перемогу з рахунком 7:0. Рахунок був відкритий вже на 2-й хвилині після точного кидка Олександра Костикова. За 5 секунд до кінця першого періоду Максим Разумов забив дебютний гол за «Донбас» і подвоїв перевагу.

У другому періоді господарі відзначилися лише раз, зате в третій 20-хвилинці вони не пощадили суперника - ще чотири шайби залетіли у ворота білоцерківців.

«Донбас» - «Білий Барс» 7:0 (2:0; 1:0; 4:0)

Шайби: 1:0 Костіков (Кирющенков, Кузьмик), 01:19. 2:0 Разумов (Сильницький), 19:55. 3:0 Пуголовкін (Смирнов, Луговий), 36:30. 4:0 Смирнов (Пуголовкін), 46:49. 5:0 Разумов (Денискін), 47:51. 6:0 Коренчук (Лялька, Пуголовкін - більш.), 52:42. 7:0 Сильницький (Лялька, Мазур - більш.), 54:36.

Воротарі: Дьяченко - Кучер (Качула - з 48:53).

Після цього туру херсонський "Дніпро" продовжує лідирувати, маючи в своєму активі 70 очок. "Донбас" та "Кременчук" переслідують херсонців, відстаючи від них на 5 очок.