"Кременчук" - "Білий Барс" / uhl.ua

У четвер відбувся заключний матч 30-го туру Української хокейної ліги, в якому «Кременчук» в рідних стінах взяв реванш за нещодавню домашню поразку від «Білого Барса». Поєдинок завершився перемогою "Кременчука" - 6:2, повідомляє сайт УХЛ.

Команди видали нервовий перший період з великою кількістю вилучень, але без голів, а ось у другій 20-хвилинці «городяни» здобули собі комфортну перевагу – 3:0, дубль оформив Микола Кисельов.

У третьому періоді команда Костянтина Буценка ледь не створила камбек, однак за рахунку 3:2 господарі змогли не втратити нитки гри і закинули у відповідь ще три рази. В цей раз Кисельов тричі асистував партнерам і набрав 5 очок (2+3), що дозволило росіянину обійти в гонці бомбардирів УХЛ Віталія Ляльку з «Донбасу». Саме з донецьким клубом «Кременчук» проведе свій наступний домашній поєдинок.

У турнірній таблиці «Кременчук» вийшов на друге місце.

УХЛ, регулярний чемпіонат:

«Кременчук» - «Білий Барс» 6:2 (0:0, 3:0, 3:2)

Шайби: 1:0 - Кисельов (Зайцев, Грицько) - 24:01, 2:0 - Толстушко (Тютченко) - 32:11, 3:0 - Кисельов (Грицько, Зайцев – біл.) - 39:05, 3:1 - Качан (Таран – біл.) - 41:47, 3:2 - Панов (Качан) - 45:25, 4:2 - Зайцев (Кисельов, Красильников) - 47:02, 5:2 - Красильников (Кисельов, Тютченко) - 53:31, 6:2 - Кривошапкін (Кисельов – біл.) - 56:18.

Воротарі: Бояршинов – Кучер.