Кароліна Плішкова обіграла Серену Вільямс у чвертьфіналі Australian Open / twitter.com/australianopen

Восьма ракетка світу чешка Кароліна Плішкова вийшла в півфінал турніру Великого Шолому Australian Open в Мельбурні після перемоги над Сереною Вільямс зі США.

У третьому сеті 26-річна чеська тенісистка пішла від чотирьох матч-болів, відігравшись з рахунку 1:5. Вона взяла шість геймів поспіль і завершила матч за 2 години 10 хвилин з рахунком 6:4, 4:6, 7:5.

Таким чином, після двох вильотів у чвертьфіналах (2017, 2018) Плішкова вперше в кар'єрі пробилася у півфінал Australian Open, де зіграє з четвертим номером світового рейтингу Наомі Осакою з Японії. Та, у свою чергу, у чвертьфіналі обіграла українку Еліну Світоліну.

В іншому півфіналі зійдуться Петра Квітова (Чехія, 8) – Даніель Коллінс (США).