Білий Барс закинув вісім шайб у ворота Крижаних Волков в матчі УХЛ / uhl.ua

У Білій Церкві відбувся перший матч 32-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги - Парі-Матч, в якому «Білий Барс» приймав «Крижаних Вовків».

Гра завершилася з рахунком 8:3, повідомляє офіційний сайт ліги.

Вже на 8-й хвилині зустрічі київська команда реалізувала чисельну перевагу і вийшла вперед. Проте, за 3 хвилини Владислав Куцевич втік у відрив від захисників і закинув шайбу у меншості, а незадовго до кінця періоду «Білий Барс» і зовсім вийшов вперед – відзначився Денис Бородай.

В середині другого періоду «Крижані Вовки» видали провальний відрізок довжиною в пару хвилин, і за цей час "барси" відзначилися тричі в чужих воротах. По шайбі закинули Ярослав Панченко, Назар Ружников і Максим Ромахин.

У час, що залишився до кінця зустрічі команди обмінялися гострими випадами. Дубль оформив новачок «Крижаних Вовків» Павло Борисов, на що білоцерківці відповіли точними кидками Данила Печерських, Владислава Куцевича і Богдана Арабова.

8:3 - спокійна перемога «Білого Барса» відірватися від йде у турнірній таблиці п'ятим МХК «Динамо» вже на 15 очок, і майже гарантувати собі четверту сходинку за підсумками першого етапу чемпіонату.

Нагадаємо, що центральний матч туру відбудеться завтра, 23 січня: «Кременчуг» зустрінеться з «Дніпром» на домашній арені. Початок зустрічі о 18:30.

«Білий Барс» - «Крижані Вовки» 8:3 (2:1; 4:1; 2:1)

Шайби: 0:1 Давиденко (Овчинников, Шабанов - більш.), 07:02. 1:1 Куцевич - менше і менше., 10:52. 2:1 Бородай (Васильєв, Ружников), 16:47. 3:1 Панченко (Бородай, Кучер), 27:40. 4:1 Ружников (Ядловський, Бородай), 28:47. 5:1 Ромахин (Ядловський, Дурдыев), 29:49. 5:2 Борисов (Шабанов), 32:07. 6:2 Печерських (Кучер), 38:43. 6:3 Борисов (Панків, Дуюн), 52:10. 7:3 Куцевич (Качан, Лісників), 54:13. 8:3 Арабів (Логач), 54:37.