Донбас закинув п'ять шайб у ворота Динамо за один період матчу УХЛ / hcdonbass.com

У Харкові відбувся матч 32-го туру Української хокейної ліги Парі-Матч, в якому донецький «Донбас» обіграв харківське «Динамо».

Матч завершився з рахунком 1:6, повідомляє офіційний сайт донецького клубу.

Команди видали приблизно рівний перший період, але закинути зміг тільки «Донбас». Дмитро Ігнатенко відправив шайбу між щитків Владислава Гурко, реалізувавши швидку атаку.

Переломним став другий період, в якому команді Сергія Вітера вдалося закинути 5 шайб. Варто відзначити, що розпочали другу 20-хвилинку гості з двох вилучень, які стали результативними саме для них – два голи в меншості вивели «Донбас» на перше місце в УХЛ за цим показником – 10 шайб у меншості в сезоні.

У третьому періоді господарям вдалося закинути «шайбу-престижу» у ворота Богдана Дяченко, але на підсумковий результат це не вплинуло. «Донбас» здобув 16-ту перемогу поспіль і другу поспіль розгромну.

УХЛ, 32-й тур:

Динамо Харків - Донбас Донецьк - 1:6 (0:1, 0:5, 1:0)

Шайби: 0:1 - Ігнатенко (Пуголовкин, Костіков) - 15:12, 0:2 - Смирнов - мен. - 22:39, 0:3 - Лялька (Коренчук - мен.) - 25:59, 0:4- Денискін (Свищев) - 29:01, 0:5 - Романенко (Лялька, Коренчук) - 39:21, 0:6 - Александров (Костиков, Захаров) - 39:32, 1:6 - Бабчук (Максименко, Худяков) - 41:44.