Артем Прима / biathlon.com.ua

В італійському Антхольці у рамках шостого етапу Кубка світу відбувся чоловічий спринт. За його підсумками відразу двоє українців потрапили в топ-20: Артем Прима з нулем у графі «промахи» посів 11-е місце, Дмитро Підручний один раз помилився на вогневих рубежах і став 19-м.

Ще два представника України Руслан Ткаленко і Артем Тищенко показали 69-й і 90-й результати відповідно.

Виграв спринтерську гонку норвежець Йоханнес Бе, який, незважаючи на один промах, на 17 секунд випередив свого співвітчизника Ерленна Бьонтегора. Третє місце у Антоніна Гійонна з Франції. Четвертим став Мартен Фуркад, який не допустив жодного промаху, проте все одно поступився Бе більше ніж 20 секундами.