«Білий Барс» – «Дніпро» / uhl.ua

Сьогодні відбулися два поєдинки Української хокейної ліги. Лідер першості "Дніпро" обіграв в гостях "Білий Барс", а "Донбас" вдома не залишив шансів "Крижаним Вовкам".

Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

"Донбас" не зазнав жодних проблем у матчі з киянами. Вже в першому періоді донеччани двічі відправляли шайбу у сітку воріт гостей. У другій двадцятихвилинці Тигран Манукян, який проводив дебютний матч в УХЛ, довів рахунок до розгромного. В останньому періоді "Донбас" закинув дві шайби.

Перемога "Дніпра", навпаки, далася важко. Херсонцям за весь матч вдалося тричі реалізувати більшість, що і принесло клубу перемогу в Білій Церкві з рахунком 4:2.

"Дніпро" набрав 79 очок і залишився на 1-му місці в турнірній таблиці УХЛ, "Донбас" відстає від лідера на 3 пункти.

Донбас — Крижані Вовки 5:0 (2:0; 1:0; 2:0)

Шайби: 1:0 Захаров (Луговий, Пуголовкін — більш.), 12:18. 2:0 Смирнов (Разумов, Манукян), 17:28. 3:0 Манукян (Разумов, Смирнов), 23:38. 4:0 Луговий (Карпенко), 54:53. 5:0 Коренчук (Захаров), 56:21.

Білий Барс – Дніпро 2:4 (0:1, 1:2, 1:1)

Шайби: 0:1 Ромащенко (Афанасьєв, Золотухін — більш.), 06:29. 0:2 Бондаренко (Декало — більш.), 21:36. 1:2 Бородай (Панченко), 27:33. 1:3 Матвієнко (Сірченко, Золотухін), 32:04. 1:4 Бондаренко (Коваленко, Білоусов — більш.), 41:24. 2:4 Ядловський (Логач, Панченко — більш.), 58:55.