Хімік впевнено обіграв Одесу в матчі Суперліги / fbu.ua

В чорноморському дербі сьогодні сильнішию виявилася команда з верхньої частини турнірки. Господарі стартові 32 хвилини ігрового часу контролювали хід поєдинку і цього виявилося достатньо задля оформлення чергової перемоги.

Матч завершився з рахунком 92:78, повідомляє офіційний сайт змагань

Команда Віталія Степановського дуже потужно розпочала матч: Едвін забив два з проходу, на що один з лідерів Одеси Макс Пустозвонов зумів відповісти власним результативним проходом під кільце.

Проте, після цього южненці почали збільшувати власну перевагу: Павлов, Джонс та Рябчук з регулярно влучали свої кидки та збільшували різницю в рахуку. Закрив першу чверть ефектним баззером із сиреною Ілля Сидоров. 30:11.

Другу чверть суперники провели в дещо більш рівній боротьбі, проте наприкінці десятихвилинки все ж змогли знову дещо відпустити в рахунку господарів. Варто додати, що за підсумками двох стартових десятихвилинок Хімік майже вдвічі вигравав щит – 21:13. Загальний ж рахунок – 53:30.

В третьому періоді команди продовжили демонструвати рівну гру, проте Хімік все ж частіше влучав в кошик суперника, що дозволило господарям бути переможцями і в третій чверті.

В заключній десятихвилинці хімік традиційно потужно розпочав з результативної дальної атаки від Войналовича та двох балів від Джонса. Але після цього вже ввімкнулися одесити: 5:22 – саме такий ривок видала команда Олега Юшкіна в останні вісім хвилин гри. В цей час в одеситів виходило все, що вони не змогли реалізувати в попередніх атаках: дальні влучання, данки та перехоплення. Але навіть цього виявилося недостатньо. Різниця в рахунку зароблена Хіміком була надто великою. 92:78 – впевнена перемога лідера чемпіонату.