Кременчуг закинув 10 шайб у ворота харківського Динамо / uhl.ua

У Кременчуці відбувся другий матч 37-го туру чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч між місцевим «Кременчуком» і МХК «Динамо».

Матч завершився з рахунком 10:3, повідомляє офіційний сайт ліги.

Старт поєдинку вийшов відверто провальним для харківської команди. Вже на 10 хвилині зустрічі на табло "Айсберга" горів рахунок 3:0 на користь господарів майданчика. Відповісти на це "біло-сині" зуміли лише однією закинутою шайбою Володимира Горища.

У другому періоді команди повторили результат першої двадцятихвилинки. На три занедбаних кременчужанами шайби, "динамівці" відповіли взяттям воріт Ігоря Худякова.

Заключна третина матчу почалася з занедбаної харків'янами шайби – дубль оформив капітан команди Володимир Горище. Однак, після цього чотири рази відзначилися кременчужани, що дозволило їм святкувати впевнену перемогу в матчі.

Раніше сьогодні «Дніпро» в результативному поєдинку здолав «Білий Барс».

Завтра "городяни" і харківський клуб зіграють другий поєдинок у рамках перенесеного 25 туру УХЛ-Парі-Матч. Початок поєдинку о 13:00.

«Кременчуг» – МХК «Динамо» 10:3 (3:1, 3:1, 4:1)

Шайби: 1:0 Ворона, 4:42, 2:0 Кривошапкин (Зайцев, Кисельов), 7:08, 3:0 Савченко (Хришпенц), 7:22, 3:1 Горище (Максименко, Скрипець - більш.), 13:23, 4:1 Гриценко (Ворона, Савченко), 21:51, 4:2 Худяков (Фірсов), 29:21, 5:2Ворона (Гриценко, Савченко - більш.), 33:44, 6:2 Тютченко (Красильников, Шиманський), 34:23, 6:3 Горище (Забулонов, Халін), 42:05, 7:3 Чорний, 34:04, 8:3 Тютченко (менше і менше.), 50:50, 9:3 Кисельов (Зайцев, Гриценко), 54:05, 10:30, Кисельов (Толстушко, Грицько - більш.), 57:43.