Вашингтон - Рейнджерс / REUTERS

Напередодні пройшли чергові матчі регулярного чемпіонату НХЛ. 11 шайб було закинуто в поєдинку "Вашингтон" - "Рейнджерс". Чинний володар Кубка Стенлі "Вашингтон" переміг з рахунком 6:5 в овертаймі. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Гості відкрили рахунок на 21-й секунді стараннями Кріса Крайдера, але господарі зуміли не тільки відігратися в ході першого періоду, але й вийшли вперед. Спочатку точним кидком відзначився Ніклас Бекстрем, а потім ворота Хенріка Лундквіста вразив Міхал Кемпні.

У другому ігровому відрізку Тому Вілсон реалізував більшість, на що «Рейнджерс» відповіли голом Бреді Шея. Джиммі Вессі відновив паритет, але «Кепіталз» відповіли точними кидками Ніка Дауда і Бекстрема. Владислав Наместников реалізував більшість і скоротив відставання до мінімуму, а на останній хвилині основного часу Шей зрівняв рахунок. В овертаймі перемогу столичній команді приніс Євген Кузнєцов.

Вашингтон – Рейнджерс – 6:5 ОТ (2:1, 1:1, 2:3, 1:0)

Шайби: 0:1 – 1 Крайдер (Зибанежад, Весі), 1:1 – 18 Бекстрем (Оші, Карлсон), 2:1 – 19 Кемпні (Бураковскі, Конноллі), 3:1 – 25 Вілсон (Еллер, Врана), 3:2 – 38 Шей (Андерссон, Бріклі), 3:3 – 40 Весі, 4:3 – 42 Дауд (Орпик, Бойд), 5:3 – 43 Бекстрем, 5:4 – 46 Наместников (Деанджело, Піонк), 5:5 – 59 Шей (Зибанежад, Шаттенкірк), 6:5 – 64 Кузнєцов (Орлов, Овечкін)

Чикаго – Даллас– 3:4 (0:2, 2:1, 1:1)

Шайби: 0:1 – 11 Факсу (Дікінсон, Зукарелло-Асен), 0:2 – 17 Радулов (Хейсканен), 0:3 – 21 Зукарелло-Асен (Линделль, Сегін), 1:3 – 22 Куниць (Кіт, Крюгер), 2:3 – 35 Каджула (Густафссон, Кіт), 3:3 – 44 Тейвс (Густафссон), 3:4 – 48 Спецца (Клінгберг, Радулов)

Детройт – Сан-Хосе– 3:5 (2:1, 1:3, 0:1)

Шайби: 0:1 – 3 Хеед (Лабанк, Влешик), 1:1 – 14 Хелм (Грін, Абделькадер), 2:1 – 19 Нюквист (Бертуцци, Ларкін), 3:1 – 28 Грін (Манта, Абделькадер), 3:2 – 33 Бернс (Кутюр, Майєр), 3:3 – 35 Павелскі (Торнтон, Бернс), 3:4 – 36 Павелскі (Гертл, Влешик), 3:5 – 59 Павелскі (Кутюр)

Міннесота – Сент-Луїс – 2:1 ОТ (0:0, 1:0, 0:1, 1:0)

Шайби: 1:0 – 31 Цукер (Брудин, Е. Стаал), 1:1 – 47 Пьетранжело (Тарасенко, Бозак), 2:1 – 62 Донато (Брудин, Парізе)

Оттава – Калгарі– 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)

Шайби: 0:1 – 4 Баклунд (Беннетт), 1:1 – 35 Ткачак (Шабо), 1:2 – 59 Царник (Янковський, Фролік)

Аризона – Вінніпег– 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)

Шайби: 0:1 – 2 Лайні (Коннор, Уілер), 1:1 – 5 Річардсон (Голігоскі, Хиностроза), 2:1 – 27 Крауз (Екман-Ларссон, Ялмарссон), 3:1 – 33 Келлер (Голігоскі, Гальченюк), 4:1 – 59 Арчибальд (Степан)