"Донбас" - "Білий Барс" - 9:1 / ХК "Донбас"

У Дружківці відбувся перший матч півфінальної серії плей-офф Української хокейної ліги, в якому «Донбасу» протистояв «Білий Барс».

Господарі льоду святкували розгромну перемогу за рахунок упевненої гри в обороні і холоднокровною реалізації моментів в атаці - 9:1, повідомляє офіційний сайт УХЛ.

Команді Сергія Вітера вдалося виграти кожний з трьох періодів. Доказом збалансованої атаки став той факт, що у складі «Донбасу» голами відзначилися 8 різних хокеїстів і лише Віталій Кирющенков вразив ворота суперника двічі.

Також варто відзначити впевнену гру у воротах Богдана Дяченка, особливо в третьому періоді, коли підопічні Костянтина Буценка 4 рази грали у більшості.

Підсумкова перемога 9:1 стала найбільш результативною в поточному плей-офф УХЛ і дозволила «Донбасу» повести у серії до чотирьох перемог з рахунком 1:0. Наступна гра з «Білим Барсом» відбудеться в Дружківці вже 14 березня.

УХЛ. Плей-офф. Півфінал

«Донбас» – «Білий Барс» 9:1 (3:0, 2:1, 4:0)

Шайби: 1:0 - Мазур (Коренчук, Лялька) - 07:59, 2:0 - Костіков (Кирющенков) - 11:48, 3:0 - Манукян (Денискін) - 17:46, 4:0 - Пуголовкін - 23:53, 4:1 - Дурдиєв (Лесников, Куцевич) - 30:48, 5:1 - Кирющенков (Захаров, Ігнатенко - бол.) - 35:23, 6:1 - Коренчук (Лялька, Сильницький - бол.6х5) - 52:05, 7:1 - Кирющенков (Костиков, Захаров) - 52:38, 8:1 - Лялька - мен. - 53:15, 9:1 - Мостовий (Воронін) – 55:36.

Воротарі: Дьяченко – Кучер (Качула - з 35:23).