"Дніпро" - "Кременчук" / uhl.com.ua

У понеділок, 18 березня, відбувся четвертий поєдинок півфінальної серії Української хокейної ліги. Херсонський «Дніпро» приймав «Кременчук» і виграв з рахунком 3:0, повідомляє офіційний сайт турніру.

Перший період завершився без голів. У другому періоді, на 33-й хвилині "Дніпро" у швидкій контратаці відкрив рахунок після комбінації Кирила Бондаренка та Олексія Янішевського! Точний кидок завдав саме Янішевський - 1:0.

Остаточно херсонці вирішили долю зустрічі в третій 20-хвилинці. На 52-й хвилині протягом 30 секунд Кирило Бондаренко закинув відразу дві шайби у ворота суперників. Таким чином, на його рахунку в цій грі - два голи і результативна передача.

Рахунок у серії зрівнявся - 2:2. Серія за вихід у фінал триватиме до чотирьох перемог однієї з команд.

21 березня в Кременчуці команди зіграють п'ятий поєдинок серії. Початок дуелі - в 18:30.