Ленур Теміров / НОК України

Український борець греко-римського стилю Ленур Теміров у категорії до 60 кг завоював бронзову медаль чемпіонату Європи, який сьогодні завершився в Бухаресті.

Українця не пустив до фіналу срібний призер минулорічного чемпіонату світу Віктор Кіобану з Молдови, але в сутичці за третє місце Ленур Теміров виграв у хорвата Івана Лізатовіча - 9:0.

Таким чином, Теміров після бронзи чемпіонату світу-2018 завоював і дебютну медаль чемпіонату Європи.

Нагадаємо, бронзовими призерами чемпіонату Європи з вільної боротьби стали Василь Шуптар (65 кг) и Олександр Хоцяновський (125 кг). У жіночій боротьбі українки завоювали 4 "золота" – Оксана Лівач (50 кг), Ірина Гусяк (55 кг), Алла Черкасова (68 кг), Аліна Стадник-Махиня (72 кг) – і два "срібла" – Лілія Горішня (53 кг), Тетяна Кіт (57 кг).

Як повідомляв УНІАН, напередодні Жан Беленюк став триразовим чемпіоном Європи.