Катерина Козлова не змогла вийти у чвертьфінал тенісного турніру в Стамбулі / btu.org.ua

91-я ракетка світу українка Катерина Козлова не змогла пробитися у чвертьфінал грунтового турніру серії WTA International в Стамбулі, у другому колі розгромно поступившись 66-му номеру світового рейтингу Крістіні Младенович (Франція).

Гра завершилася розгромною перемогою француженки - 6:1, 6:2, повідомляє офіційний сайт турніру.

Матч тривав 1 годину 12 хвилин. За цей час Козлова не виконала жодної подачі навиліт, зробила 2 брейка і допустила 4 подвійні помилки. На рахунку Младенович 4 подачі навиліт, 6 з 8 реалізованих брейк-пойнтів і 2 помилки при введенні м'яча в гру.

Рахунок особистих зустрічей між тенісистками став 1:0 на користь француженки.

Примітно, що Младенович в Стамбулі обіграла вже двох українок. На стадії першого кола вона також у двох сетах здолала Даяну Ястремську.

Нагадаємо, Козлова в стартовому раунді на відмові пройшла росіянку Потапову.