Рафаель Надаль / REUTERS

Іспанський тенісист Рафаель Надаль став переможцем Ролан Гаррос. У фінальному матчі друга ракетка світу переграв четвірту ракетку турніру, австрійця Домініка Тіма.

Суперники провели на корті 3 години. Надаль здобув перемогу в чотирьох сетах - 6:3, 5:7, 6:1, 6:1.

Надаль в третій раз поспіль і в дванадцятий раз в кар'єрі виграв Ролан Гаррос.

Іспанець став першим, кому вдалося взяти дванадцять титулів на одному з турнірів "Великого шолома". Раніше він ділив рекорд за цим показником з австралійкою Маргарет Корт, яка одинадцять разів вигравала Australian Open.

Також ця перемога стала для Надаля вісімнадцятою на турнірах "Великого шолома". За кількістю титулів на "Шоломах" іспанець зберігає друге місце після Роджера Федерера (20).

Як повідомляв УНІАН, переможницею жіночого турніру Ролан Гаррос стала австралійка Ешлі Барті.