Себастьян Феттель / REUTERS

На трасі "Марина Бей" відбувся п'ятнадцятий етап чемпіонату Формули-1 - Гран-прі Сінгапуру.

Перемогу в гонці здобув пілот "Феррарі" Себастьян Феттель, а слідом до фінішу прийшов його партнер Шарль Леклер. У топ-3 увійшов Макс Ферстаппен, який виступає за "Ред Булл".

Перед серією піт-стопів лідирував Леклер, але Феттель пішов на заміну гуми раніше, завдяки чому вийшов у лідери і здобув перемогу, яка стала третьою поспіль для "Феррарі".

Феттель набрав вже 194 очки і займає п'яте місце в особистому заліку. У трійці лідерів - Льюїс Хемілтон (296 балів), Валттері Боттас (231 очко) і Леклер (200 очок).

У Кубку конструкторів продовжує впевнено лідирувати "Мерседес" (527 очок), на другому місці - "Феррарі" (394 очки), на третьому - "Ред Булл" (289 балів).