Підручний зберіг 8-е місце в гонці переслідування ЧЄ з біатлону

14:46, 27 січня 2018
Інше
201 0
telegraf.com.ua

В італійському Ріднау завершилася чоловіча гонка переслідування чемпіонату Європи з біатлону, за підсумками якої свого місце у 10-ці найсильніших зберіг українець Дмитро Підручний, повідомляє офіційний сайт змагань.

Українець, який стартував на 8-му місці за підсумками спринту, зберіг свою позицію.

По ходу дистанції наш спортсмен допустив 4 промахи на вогневих рубежах і підсумкове відставання від переможця склало 1 хвилину 38,7 секунди.

У свою чергу, Артем Прима, який напередодні у спринті зайняв 5-е місце, сьогодні втратив кілька позицій і фінішував 12-м У нього також 4 промахи і 1 хвилина 49,1 секунди відставання.

А ось Русан Ткаленко з 36-го місця у спринті перемістився на 40-е в гонці переслідування. На його рахунку 7 промахів і 5 хвилин 28,4 секунди відставання.

Сергій Семенов, який у спринті посів 29-е місце, сьогодні не стартував у гонці переслідування.

Гонку виграв росіянин Олександр Логінов, який випередив найближчих переслідувачів срібного призера Красіміра Анєва з Болгарії та ще одного росіянина Євгена Гаранічева, який завоював "бронзу".

Пізніше сьогодні також відбудеться жіноча гонка переслідування. Першою на дистанцію за підсумками спринту вийде новоспечена чемпіонка Європи українка Ірина Варвинець.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter