Льюїс Хемілтон - переможець гонки / фото REUTERS

У Барселоні відбувся шостий етап чемпіонату Формули-1. Переможцем гонки став пілот "Мерседеса" Льюїс Хемілтон.

Британець стартував з поул-позиції і здобув вже четверту перемогу в сезоні.

Хемілтон встановив новий рекорд Формули-1 за кількістю потраплянь на подіум - 156. Він обійшов Міхаеля Шумахера.

Другим фінішну лінію перетнув представник "Ред Булл" Макс Ферстаппен, а третім став гонщик "Мерседеса" Валттері Боттас.

Для "Мерседеса" ця перемога стала п'ятою в сезоні.

Формула-1: положення в чемпіонаті

• В особистому заліку після шести етапів лідирує Льюїс Хемілтон, у якого 132 очки. На другому місці - Ферстаппен (95 очок), на третьому - Боттас (89 очок).
  • У "Кубку конструкторів" у "Мерседеса" в активі 221 очко, у "Ред Булл" - 135, а третє місце займає "Рейсінг Пойнт" - 63 очки.

• Наступний етап сезону відбудеться 30 серпня в Бельгії.