Політика конфіденційності

1. Загальні положення

Ця Політика конфіденційності (за текстом «Політика» або «Політика конфіденційності») є невід'ємною частиною Договору про надання безповоротної добровільної фінансової допомоги, укладеного між відвідувачем Сайту (за текстом «Ви», «Користувач») та Товариством з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКЕ НЕЗАЛЕЖНЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО НОВИН» (за текстом «Ми», «Наших», «Нас», «Товариство») стосовно використання сайту: https://www.unian.ua/(за текстом «Сайт»).


Всі терміни, що використовуються у цій Політиці з великої літери, і значення яких прямо не визначено у цьому документі, мають трактуватись так, як визначено в Умовах користування. У цій Політиці конфіденційності описані види особистої інформації, яку ми отримуємо від відвідувачів нашого Сайту, порядок її збирання, обробки та використання.


У Політиці розповідається про те, як Ми використовуємо цю інформацію, описуються інші подробиці стосовно Наших методів роботи з особистою інформацією, а також пояснюється, як можна до Нас звернутися в разі виникнення будь-яких питань чи зауважень. Інформація та персональні дані збираються, обробляються і використовуються у суворій відповідності до вимог чинного законодавства України.


Ми зберігаємо за собою право вносити зміни до Політики конфіденційності в будь-який час та з будь-якої причини, без додаткового повідомлення Вас про відповідні зміни, шляхом розміщення нової редакції Політики на Сайті.


Ваше надання/розміщення інформації на Сайті є Вашою згодою зі змістом цієї Політики конфіденційності та означає, що Ви надаєте свій дозвіл на те, що Ми можемо збирати, використовувати та розголошувати/розповсюджувати інформацію, що встановлює Вашу особу згідно з цією Політикою конфіденційності. Якщо Ви не згодні з умовами цієї Політики конфіденційності, НЕ направляйте Нам будь-яку інформацію та негайно припиніть користування Сайтом.

2. Види інформації, яку ми отримуємо

Ми збираємо інформацію яка стосується Вас лише у тому випадку, якщо Ви добровільно надали відповідну інформацію або чітко висловили згоду на її надання та/чи використання. До інформації, яку ми збираємо, відноситься:


Інформація, що дозволяє встановити Вашу особу: Ми можемо збирати інформацію, що дозволяє встановити Вашу особу (за текстом «Персональні дані»), у випадках коли Ви вирішуєте взаємодіяти з Нами та надаєте відповідну інформацію шляхом зворотного зв'язку чи заповненням окремих контактних чи реєстраційних форм на Сайті, або іншим чином надаєте цю інформацію через Сайт, в тому числі, шляхом направлення запитів, здійснення пожертв через Сайт тощо. Персональні дані, окрім іншого, включають інформацію про Ваше ім'я, телефонний номер, адресу проживання, адресу електронної пошти, дані Ваших документів, іншу подібну інформацію.


Платіжна інформація: Ми прямо не збираємо інформацію про Ваші платіжні засоби, такі як банківські картки тощо. У разі якщо Ви бажаєте здійснити благодійний внесок через Сайт, Ви будете перенаправлені на вебсайт третьої особи – платіжного оператора, через який можна здійснити такий платіж, Ваші платіжні дані будуть надані не Товариству, а оператору такого платіжного оператора. Будь ласка, зверніть увагу на те, що Ваші дані будуть оброблюватись такою третьою особою у відповідності до її політики конфіденційності або іншого договору, укладеного з Вами.


Персональні дані дітей: Ми не бажаємо збирати інформацію про відвідувачів, які не досягли віку 18 років. У разі необхідності, Ми можемо однозначно привернути увагу дитини до того, що вона не має надсилати на Нашу електронну адресу жодної особистої інформації. Якщо батьки або інші законні представники дитини виявлять, що дитина надала певну інформацію Сайту, і вважатимуть, що такі дані мають бути знищені, за їх зверненням Ми вживатимемо заходів, щоб видалити таку інформацію.


3. Використання інформації, яку ми отримуємо

Ваші Персональні дані та інша надана Вами інформація використовуються тільки з тією метою, з якою Ви надаєте їх Нам.


Ми використовуватимемо інформацію, надану Вами, з метою підтримки та організації зворотного зв'язку з Вами, для направлення Вам кореспонденції, повідомлень, інформації, в т.ч. рекламного характеру, для ведення Наших баз даних, в тому числі, бази контактів, відвідувачів, благодійників тощо, для здійснення статистичних, рекламних, соціологічних та інших досліджень, для формування договорів та інших документів, які є необхідними для оформлення Наших з Вами відносин, а також для запобігання порушенням конфіденційності, правових норм або умов договорів.


Ми не передаємо інформацію третім особам, крім випадків, визначених цією Політикою.


4. Безпека даних


Товариство зобов'язується дбайливо зберігати надану Вами інформацію та дані безпечно, а також вживати усіх запобіжних заходів для захисту інформації від втрати, неправильного використання або неправомірного внесення змін. Однак, жоден метод передачі інформації через мережу Інтернет чи мобільні засоби зв'язку, чи метод електронного зберігання не є повністю безпечним. Однак Ми докладаємо максимальних зусиль зі свого боку, спрямованих на непоширення та захист Вашої інформації.


5. Поширення інформації, яку ми отримуємо, третім особам


Ми можемо передавати надану Вами інформацію третім особам виключно в мірі, об'єктивно необхідній для досягнення мети, описаної вище, чи для того, щоб захистити безпеку чи цілісність нашого Сайту, для застосування запобіжних заходів проти притягнення до відповідальності чи для сприяння судовим процесам або запитам інших державних органів; чи у випадках, коли, на Наш погляд, необхідно надати таку інформацію задля попередження завдання фізичної шкоди чи фінансових збитків, чи у зв'язку з розслідуванням стосовно підозрілої чи фактичної незаконної діяльності.


6. Посилання на інші ресурси

Ви маєте усвідомлювати, що інші інтернет-сайти, посилання на які містяться на Сайті чи в листах електронної пошти Товариству, можуть мати власні положення стосовно збирання і обробки інформації, які можуть відрізнятися від цієї Політики конфіденційності. З метою забезпечення захисту конфіденційності інформації.


Ми рекомендуємо Вам ознайомитись з положеннями і політиками конфіденційності інших сайтів, програм чи інших електронних сервісів, на які містяться посилання.


7. Контакти


Ви можете керувати обміном електронною поштою з Нами, включаючи відмову від отримання листів, звернувшись безпосередньо до Нас. Додатково, якщо Ви віддасте перевагу отриманню електронної пошти лише від Нас та забажаєте видалити Ваші дані, в т.ч. ім'я та адресу, з переліку, будь ласка, зверніться за адресою: Кирилівська 23, м.Київ,.


Якщо у Вас виникли питання з приводу цієї Політики конфіденційності чи Ви вважаєте, що ми не дотримуємося цієї Політики конфіденційності, Ви можете написати нам на вказану адресу: site.admin@unian.net