З чуток, вартість Nothing Phone (3) становитиме від 799 до 899 доларів залежно від конфігурації.
Компанія Nothing підтвердила, що в липні випустить Nothing Phone 3. На відміну від своїх попередників, це буде повноцінний флагман. Всупереч побоюванням, новинка виявиться дешевшою, ніж передбачалося.
Ресурс TechRadar з посиланням на джерела повідомляє, що дебютний флагман Nothing коштуватиме 799 доларів (~33 000 грн) у конфігурації 12+256 ГБ і 899 доларів (~37 000 грн) за версію 16+512 ГБ. Ці ціни поставлять Nothing Phone 3 в один ряд із Samsung Galaxy S25 і iPhone 16.
Хоча ціна все одно вища, ніж у Phone 2, який стартував із $600, це помітно нижче від передбачуваного цінника в 800 фунтів (~45 000 грн), раніше озвученого главою компанії Nothing Карлом Пеєм. Очікуються топові характеристики, включно з потужним процесором і поліпшеними камерами, хоча конкретних деталей поки що не розкрито.
Nothing також обіцяє унікальний дизайн, продовжуючи традиції прозорих корпусів. Судячи з недавнього тизеру, схоже, що майбутній флагман матиме двоколірне оздоблення, схоже на те, що компанія реалізувала в CMF Phone 2 Pro.
Крім цього, є інформація, що компанія готує до релізу Nothing Headphone (1) – флагманські накладні навушники за 299 доларів. Їхній реліз очікується наприкінці вересня.
Нагадаємо, з 20 червня в Європі почнуть діяти нові вимоги до "екодизайну" смартфонів. Тепер усі пристрої, що надходять на ринок ЄС, мають бути захищені від пилу і бризок, а також отримувати мінімум п'ять років оновлень ОС.
Смартфони, які найбільше купуються у Європі в 2025 році, складаються виключно із iPhone і Samsung, випливає зі звіту Counterpoint Research. Перше місце за продажами посів iPhone 16 Pro – на нього припадає 6% від європейського ринку смартфонів.