АМК оштрафував двох тернопільських підприємців на 136 тисяч гривень за змову під час торгів

12:01, 14 квітня 2016
Тернопіль
242 0

Тернопільське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало двох тернопільських підприємців на 68 тис. грн за узгодження дій, які призвели до спотворення результатів торгів.

гривни гривны деньги взятка сковорода / Фото УНИАН

Як повідомили УНІАН у прес-службі обласного відділення АМК, за зверненням управління Служби безпеки України в Тернопільській області відділенням розглянута справа про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

У ході проведеного дослідження встановлено, що учасники торгів, які проводились управлінням освіти і науки Тернопільської міської ради із закупівлі дитячих меблів, є пов’язаними особами, спільно здійснювали господарську діяльність та готували документи на торги. При цьому їх цінові пропозиції значно перевищували ціни на аналогічні товари.

Читайте такожОфіцера військкомату Тернопільщини, який допомагав уникнути призову, оштрафували на 17 тисяч гривень

За даними відділення АМК, учасники торгів ПП "Голден Вуд" та ФОП Гонзюр О.В., узгодивши свої дії під час підготовки та участі у торгах, замінили ризик, що породжує конкуренція, на координацію своєї поведінки. Внаслідок таких дій замовник не отримав очікуваного економічного ефекту від проведених закупівель.

Відтак обох підприємців оштрафовано. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter