Тернопільський економічний університет передав 84 га земель для потреб учасників АТО

14:18, 25 листопада 2016
Тернопіль
76 0

Тернопільський національний економічний університет передав понад 84 га земель при виїзді з міста на вул. Львівській у Тернополі, закріплених за вишем, на потреби учасників АТО.

Демобілізовані бійці АТО / Фото УНІАН

Як повідомили УНІАН в прес-службі облдержадміністрації, відповідний Меморандум про співпрацю між ТОДА, Головним управлінням Держгеокадастру в Тернопільській області та ТНЕУ було підписано учора.

«Це важливий крок у питанні забезпечення військовослужбовців, які проживають в Тернопільській області, ділянками за рахунок земель державної власності», – сказав голова ТОДА Степан Барна.

Він зазначив, що на виділення землі у Тернопільському районі надійшла 1 тис. 691 заява від учасників АТО, у Тернополі – 778 заяв.

«Проявилася проблема, що землі для наших захисників в місті – і про це неодноразового заявляв і міський голова – не вистачає. Тому ми вели перемовини з ТНЕУ, який пішов нам на зустріч у вирішенні цього питання, проявивши державницьку позицію. Земля, яка перебувала на балансі університету, дасть можливість забезпечити земельними ділянками майже тисячу учасників АТО. З цього приводу Міносвіти вже дало своє погодження. Управління Держгеокадастру забезпечує підтримку та реалізацію цього проекту в межах діючого законодавства», – сказав Барна.

Станом на 21 листопада 2016 року накази та рішення щодо отримання земельних ділянок отримали вже 44 тис. 55 учасників АТО.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter