Тернопільщина перевиконала план за надходженнями до Пенсійного фонду

16:37, 10 лютого 2017
Тернопіль
98 0

Протягом 2016 року планове завдання щодо коштів, адміністрування яких здійснюють органи Фонду, виконали усі управління в області.

Фото УНИАН

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив начальник управління Ігор Москалик під час виїзної колегії головного управління Фонду в Тернопільській області, участь в якій також взяли Голова правління Пенсійного фонду України Ігор Зарудний, керівники органів влади області, району, управління Держпраці, обласної ради профспілок, федерації роботодавців.

Читайте такожЗ Тернопільщини відправили другу партію гуманітарної допомоги до Авдіївки

«До бюджету надійшло 29,2 млн грн, що складає 109,8 % доведеного завдання. Планові показники по надходженню збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій виконано на 102,5 %», – розповів Москалик.

У результаті проведених спільних заходів із запобіганню "тіньової" зайнятості у 2016 році офіційно працевлаштовано 5 тис. 749 найманих осіб, що на 1 тис. 684 особи більше до відповідного періоду 2015 року. Додаткові надходження єдиного соціального внеску від легалізації склали 6,4 млн. грн. Забезпечено своєчасне призначення та виплату пенсій 295 тис. 420 пенсіонерам області.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter