Топ-10 найкращих віртуальних екскурсій у світі

Карантин змусив всіх нас не тільки працювати з дому, а і знаходити собі в чотирьох стінах різні способи розваги та дозвілля. На щастя, в епоху інтернету можна відвідувати найбільші музеї світу, не виходячи на вулицю. Тому УНІАН підібрав для вас десятку кращих віртуальних музеїв світу.

Музей Ван Гога - Амстердам, Нідерланди

Читайте такожВіртуальний туризм: звідки на Google-картах з’являється інформація

У цьому музеї зберігається найбільша колекція робіт Вінсента Ван Гога (понад 200 полотен), а також роботи його сучасників - Поля Гогена, Жоржа Сера, Клода Моне та інших. Можна відправити у віртуальний тур по музею з Google, а можна заглянути на офіційний сайт музею, де зібрані шедеври художника з коментарями і пояснювальними відео, а також історії про його життя і творчість. І все це - в яскравому та цікавому дизайні.

Відео дня

Подивитися екскурсію можна за посиланням.

Музей Орсе / фото planetofhotels.com

Музей Орсе, Париж, Франція

Музей Орсе знаходиться в будівлі колишнього вокзалу Орсе і являє собою одне з найбільших у світі зібрань європейського живопису і скульптури кінця дев'ятнадцятого - початку двадцятого століть. Основу колекції становлять роботи імпресіоністів і постімпресіоністів. Експозиції музею багаті на твори декоративного мистецтва в стилі ар-нуво, фотографіями, предметами архітектури, кінематографа і ювелірними виробами.

Подивитися екскурсію можна за посиланням.

Музей Соломона Гуггенхейма - Нью-Йорк, США

Музей мистецтва, створений меценатом і колекціонером Соломоном Гуггенхеймом це одне з найстаріших і найбільш відвідуваних зібрань сучасного мистецтва у світі. Спіральну будівля музею спроектував знаменитий архітектор Френк Ллойд Райт. Він входить в список двадцяти найбільш відомих споруд минулого століття. На поверхах музею ви знайдете різні твори мистецтва, шедеври епохи імпресіоністів, кінця ХХ століття і сучасності.

Подивитися екскурсію можна за посиланням.

Театр-музей Сальвадора Далі /фото: barcelonatm.ru

Театр-музей Сальвадора Далі

Його музей, до створення якого він сам доклав руку, це і твір мистецтва. В музеї знаходиться найбільша і найрізноманітніша колекція творів великого сюрреаліста, основу якої складають його власні роботи.

Подивитися екскурсію можна за посиланням: salvador-dali.org

Пергамський музей

Пергамський музей - Берлін, Німеччина

Читайте такожЗалишаючись вдома: туристам пропонують онлайн-мандрівки Житомирщиною через карантин

Найбільш відвідуваний музей у Німеччині й один з найвідоміших музеїв, розташованих на музейному острові в центрі Берліна, чий унікальний архітектурний та культурний ансамбль включений до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Музей розділений на колекцію старовини, музей Близького Сходу і музей ісламського мистецтва. Цікаво, що антична колекція Пергамського музею — одна з найбільш значних і вражаючих колекцій грецького і римського мистецтва у світі. Наприклад, у числі експонатів експозиції знаходиться перлина римської архітектури - ринкові ворота з Мілета, датуються приблизно 100 р. н. е. Віртуальна екскурсія дозволить розглянути 1 591 експонат музею і відвідати 8 онлайн-виставок.

Подивитися екскурсію можна за посиланням.

Музей природної історії у Вашингтоні

Національний музей природної історії у Вашингтоні

У музеї зберігаються понад 126 мільйонів зразків рослин, тварин, корисних копалин, мінералів, порід, метеоритів, а також археологічних і культурних артефактів. Там є зал з динозаврами, алмазами Хоупа і знаменитим дорогоцінним каменем Нового Світу.

Подивитися екскурсію можна за посиланням: mnh.si.edu

Білий дім / фото УНІАН

Білий дім - Вашингтон, США

Найпопулярніше місце за відвідуваністю у Вашингтоні і одне з найбільш відомих в США. Будинок, де живуть і працюють американські президенти. Протягом понад 200 років Білий дім - це єдина приватна резиденція глави держави, яка відкрита для публіки безкоштовно.

Google дає шанс віртуально погуляти безліччю кімнат Білого дому, а також подивитися баскетбольний майданчик, тенісний корт, галявину для гольфу, басейн, і деякі інші частини будинку.

Подивитися екскурсію можна за посиланням: whitehousemuseum.org

Лувр / Atout France

Лувр - Париж, Франція

Минулого року Лувр відвідали понад десять мільйонів осіб, що міцно утримує його в статус найбільш відвідуваного художнього музею світу. Колекції Лувру покривають величезні географічні і часові простори: від західної Європи до Ірану через Грецію, Єгипет і Близький Схід; з античності до 1848 року. Експозиції Лувру включають в себе кращі твори мистецтва до середини дев'ятнадцятого століття, а також експонати стародавніх цивілізацій.

Офіційний сайт Лувру пропонує дві віртуальні екскурсії, вони дозволяють познайомитися з експонатами Стародавнього Єгипту і досліджувати історію будівлі з 12-го століття до наших днів.

Подивитися екскурсію можна за посиланням: louvre.fr

REUTERS

Музей мадам Тюссо

Воскові фігури музею мадам Тюссо в Лондоні – це не тільки історичні та відомі особистості. На даний момент музей відображає все, що відбувається у світі. З воску створені образи багатьох відомих акторів, музикантів, учених, політиків, співаків, громадських діячів і т. д.

Подивитися екскурсію можна за посиланням: sphericalimages.com/tussauds

Фото: офіційна група на Facebook

Метрополітен-музей - Нью-Йорк, США

Музей був заснований ще у другій половині дев'ятнадцятого століття. Сьогодні він третій за відвідуваністю у світі. Його постійна колекція містить понад два мільйони робіт, включаючи твори мистецтва класичної давнини, картин і скульптур майже всіх європейських майстрів, а також великі колекції американського і сучасного мистецтва. Віртуальна екскурсія музеєм дозволить побачити більш ніж 400 000 його експонатів.

Подивитися екскурсію можна за посиланням: аrtsandculture.google.com/partner/the-metropolitan-museum-of-art

Британська Національна Галерея

Британська Національна Галерея

Національна галерея зберігає у своїх залах дивовижні шедеври західноєвропейського живопису XIII - початку XX століття. Дорогоцінні камені в її короні - картини Тиціана, Рубенса, Лоренна, Тернера і багатьох інших. Ваші діти зможуть ознайомитися не тільки з предметами мистецтва, але і з величною спорудою музею.

Подивитися екскурсію можна за посиланням: nationalgallery.org.uk

Підписуйтесь також на Телеграм-канал УНІАН.Туризм.