SkyUp запускає три маршрути зі Львова / фото flickr.com/riikkeary

SkyUp 17 жовтня запускає три нових маршрути зі Львова, два з яких є внутрішніми.

Авіакомпанія буде літати зі Львова в Київ, Харків та Прагу. Рейси Львів-Київ спочатку будуть виконуватися два рази на тиждень з поступовим збільшенням до чотирьох на тиждень. У листопаді SkyUp тимчасово збільшить частоту до п'яти на тиждень, пише Avianews.com.

Читайте такожНа свята в Альпі: SkyUp запускає зимові рейсі з Києва до австрійського Зальцбурга

На лініях Львів-Харків та Львів-Прага польоти будуть виконуватися два рази на тиждень. Ці два напрямки є новими для аеропорту Львів, тоді як на лінії Львів-Київ також присутні МАУ і «Мотор Січ».

У випадку з лінією Львів-Харків час у дорозі скоротиться до 1 години 50 хвилин, тоді як польоти з пересадкою в Києві займають 3 години 40 хвилин. Швидкісний потяг долає відстань між Львовом і Харковом за 13 годин 35 хвилин.

«Ми продовжимо далі розвивати внутрішні сполучення, оскільки це один з пріоритетних напрямків нашої стратегії», — заявив гендиректор SkyUp Євген Хайнацький.

Ціна авіаквитків за безбагажними тарифами на рейси Львів-Київ і Львів-Харків починається від 500 грн в одну сторону, на рейси Львів-Прага — від 1300 грн в одну сторону.