За пріоритетну посадку тепер доведеться заплатити 6-14 євро / Фото: УНІАН

Ryanair змінив структуру тарифів, ввів можливість попереднього замовлення харчування на свої рейси і змінив максимальний збір за пріоритетну посадку.

Читайте такожRyanair запропонував пасажирам доплатити за г.квітки через підвищення авіаподатку в Німеччині

Як повідомляє Avianews, нововведення стосується як безпосередньо рейсів ірландського бюджетника, так і перельотів, які виконуються дочірніми структурами — польським Buzz і австрійським Laudamotion.

У випадку з найдешевшим тарифом Standard сталася лише зміна назви на Value. Він як і раніше передбачає провезення тільки маленькою ручної поклажі з габаритами до 40х25х20 див.

Тариф Plus, який раніше включав пріоритетну посадку з можливістю провезення двох місць ручної поклажі, безкоштовний вибір стандартного місця та перевезення 20 кг багажу, тепер називається Regular і не включає багаж.

Тариф Flexi Plus перейменували в Plus. Раніше комплекс послуг за такими квитками включав пріоритетну посадку з можливістю провезення двох місць ручної поклажі, безкоштовний вибір будь-якого місця, швидке проходження контролю в аеропорту по fast track, безкоштовну реєстрацію в аеропорту і можливість змінити дату вильоту.

Тепер тариф Plus включає провезення тільки маленькою ручної поклажі, безкоштовний вибір стандартного місця, 20 кг багажу і безкоштовну реєстрацію в аеропорту.

Нові тарифи Ryanair

Скорочення числа включених послуг відобразилося на вартості квитків за тарифами Regular і Plus — тепер їх ціна не так сильно відрізняється від цін найдешевшого тарифу.

Одночасно з цим Ryanair додав можливість попереднього замовлення харчування, однак асортимент обмежений кавою, чаєм, водою та снеками.

У випадку зі збором за пріоритетну посадку — його діапазон був змінений з 6-12 євро на 6-14 євро.

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.