Ernest Airlines призупинили дію ліцензії / фото facebook.com/hrk.aero

Авіаційна влада Італії ENAC 29 грудня оголосила про зупинення дії ліцензії лоукосту Ernest Airlines на перевезення пасажирів і вантажів з 13 січня 2020 року.

Читайте такожІталійський лоукост призупинить польоти за трьома маршрутами в Україну

Авіаперевізнику заборонили продаж квитків, проте надали можливість виконати перельоти в піковий період перевезень в новорічні свята з метою захисту пасажирів, які вже мають куплені квитки.

В ENAC звернули увагу, що санкції щодо Ernest Airlines не пов'язані з безпекою польотів, тому заборона на виконання рейсів вводиться з затримкою, пише avianews.com.

Призупинення ліцензії обґрунтовується регулятором регламентом №1008 від 2008 року, який містить загальні правила надання авіаційних послуг в межах ЄС.

В ENAC додали, що якщо Ernest Airlines надасть необхідні гарантії, передбачені правилами ЄС, призупинення дії ліцензії може бути скасоване.

У Ernest Airlines повідомили, що зараз йде робота з італійською авіаційною владою і засновниками для врегулювання ситуації та відкликання рішення про призупинення ліцензії.

Лоукост є найбільшим гравцем на ринку перельотів між Україною та Італією. Маршрутна мережа авіакомпанії включає чотири напрямки з Києва, чотири зі Львова, один з Одеси, два з Харкова.

У листопаді 2019 року аеропорт Жуляни на добу зупиняв обслуговування Ernest Airlines, пояснивши це наявністю боргів, проте пізніше сторони врегулювали спірне питання.

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.