З Одеси запускають новий рейс до Тбілісі / фото УНІАН

Українська авіакомпанія SkyUp з травня поточного року запустить рейси Одеса-Тбілісі.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Читайте такожАвіакомпанія Ellinair запускає прямі рейси з Києва до Салонік і грецьких островів

«Починаємо продаж квитків з Одеси до Тбілісі (Грузія). Перший такий рейс SkyUp Airlines відбудеться в травні», - сказано в повідомленні.

Планується, що новий напрямок компанії стартує 28 травня і працюватиме до 4 жовтня цього року.

Рейси здійснюватимуться щочетверга і щонеділі. Вартість квитка в один кінець без багажу: Одеса-Тбілісі - від 1289 грн, Тбілісі-Одеса - від 1341 грн.

У компанії припускають, що напрямок користуватиметься популярністю, зокрема, з огляду на те, що між двома містами - багато спільного: прогресивна молодь, давні традиції та ін.

Як повідомляв УНІАН, з 1 квітня 2020 року авіакомпанія SkyUp запустить рейси з Києва до Пізи (Італія), з 29 квітня - зі Львова до Батумі (Грузія) і Бургаса (Болгарія), а з 3 червня до Барселони (Іспанія). Крім того, навесні - з Києва, Одеси, Харкова та Львова - рейси до чотирьох міст Італії.

Авіакомпанія SkyUp зареєстрована в Києві в 2016 році, а засновником є компанія "ACS-Україна" Тетяни Альби і Юрія Альби, яким також належить туроператор Join Up!

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.