Wizz Air повертається до ще одного румунського аеропорту: одразу дев'ять нових напрямків

Лоукостер запустить базу в аеропорту міста Тиргу-Муреш з 2026 року.

Угорський бюджетний авіаперевізник Wizz Air оголосив про відновлення роботи своєї бази в румунському місті Тиргу-Муреш, звідки українцям може бути зручно подорожувати за кордон.

Як повідомляється на сайті лоукостера, з виділенням одного сучасного літака Airbus A320neo авіакомпанія експлуатуватиме в Румунії загалом 39 літаків протягом зими. Зокрема, тепер Wizz Air пропонує 10 маршрутів до восьми країн з міжнародного аеропорту Тиргу-Муреш "Трансільванія".

Цікаво, що саме Тиргу-Муреш був першим аеропортом, з якого Wizz Air почала виконувати рейси в Румунії у 2006 році. За 19 років авіакомпанія створила дев'ять операційних баз у країні – в Бухаресті, Бенясі, Бухаресті Отопені, Клуж-Напоці, Крайові, Яссах, Сібіу, Сучаві, Тімішоарі та тепер у зовсім новому Тиргу-Муреші.

Куди Wizz Air літатиме з аеропорту Тиргу-Муреш

Нові виділені літаки покращать сполучення з містом, дозволивши запустити дев'ять маршрутів. Починаючи з 29 березня 2026 року, окрім поточного сполучення з Будапештом, пасажири авіакомпанії зможуть літати з Тиргу-Муреш до:

  • Брюссель-Шарлеруа (Бельгія);
  • Ларнака (Кіпр);
  • Париж-Бове (Франція);
  • Дортмунд (Німеччина);
  • Меммінген (Німеччина);
  • Мілан-Бергамо (Італія);
  • Рим-Ф'юмічіно (Італія);
  • Базель (Швейцарія);
  • Лондон-Лутон (Велика Британія).

Інші новини Wizz Air

Як раніше повідомляв УНІАН, з 1 грудня 2025 року Wizz Air офіційно відкрив свою нову операційну базу "Варшава-Модлін" – в другому аеропорту польської столиці. 

До цього один з найбільших бюджетних перевізників Європи оголосив про запуск майже трьох десятків нових маршрутів з Італії та Румунії.

Вас також можуть зацікавити новини:

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм-канал УНІАН.Туризм.