Бойовики облаштовують зміцнення на ділянках розведення військ / фото УНІАН

Бойовики зі складу російсько-терористичних окупаційних підрозділів спішно облаштовують укріплені позиції на ділянках, де у майбутньому передбачене розведення військ на території Донбасу.

Про це повідомляється в останньому звіті СММ ОБСЄ, передає dt.ua.

Читайте такожЗеленський: СММ ОБСЄ має фіксувати реальну ситуацію на Донбасі

"15 вересня на основі доступних СММ даних повітряного спостереження у житловому районі Петровського виявлено нову траншею з північного сходу на південний захід (не зафіксована на зображеннях від 2 вересня 2019 року) протяжністю близько 240 м, орієнтовно у 400 м на схід від східного краю ділянки розведення... Приблизно у 900 м на північний захід від зазначених двох траншей за даними повітряного спостереження виявлена нещодавно побудовано позицію з двох траншей (обидві довжиною приблизно 300 м)... Виявлено майже побудоване укриття і близько 20 чоловік у камуфляжному одязі, а також орієнтовно 12 вантажівок, одну землерийну машину та кілька кранів, які рили траншеї і виконували напівсховані земляні роботи біля дороги між Петровським і н. п. Стила (непідконтрольний уряду, 34 км на південь від Донецька)", - сказано в повідомленні.

Уточнюється, що виявлено ще ряд нових траншів і укріплень, які виникли на північний схід від Петровського.

Раніше повідомлялося, що російська сторона у Мінську на переговорах Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі заблокувала визначення можливої дати розведення в районі Золотого і Петровського.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram