Вчора звільнили 20 українців / фото ОП

Віце-прем'єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков пояснив, чому серед 20 звільнених українців було лише 2 військовослужбовців.

Як передає «Обозреватель», Резніков, відповідаючи на запитання, чому серед 20 звільнених українців було лише 2 військовослужбовців, визнав, що терористи вкрай неохоче звільняють українських військових.

Читайте такожОкупанти вчора вдарили під Донецьком: ЗСУ відповіли пораненням російського найманця

"Це вже делікатна матерія переговорів гуманітарної групи Тристоронньої контактної групи. Але етапи є, 10, 20, 30. Всіх будемо забирати", – підкреслив він.

Резніков також пояснив важливість мінімального розголошення інформації на етапі підготовки до обміну полоненими. "Будь-які переговори – це торги. Вони торгуються, вони дивляться, хто цінний, вони читають ЗМІ, читають інтернет. Коли ставки зростають, це ускладнює процес переговорів", – пояснив він.

"Всі переговори повинні бути за зачиненими дверима, має бути довіра до переговорної команді. Якщо це стає предметом розголошення – публікація списків, обговорення, той краще, той гірше – це тільки ускладнює роботу переговорної команди", – заявив віце-прем'єр.