СЦКК задокументувала застосування бойовиками реактивних пускових установок

02:32, 08 серпня 2016
467 0

Українська сторона у СЦКК задокументувала факт застосування бойовиками російсько-терористичних військ реактивних пускових установок.

facebook.com/ato.news

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, 5 серпня спостерігачі української сторони СЦКК задокументували факт застосування НЗФ реактивних снарядів. "Про це свідчать рештки боєприпасів, знайдені на місці їх падіння, у 500 м від південно-західної околиці населеного пункту Богданівка. Зокрема елементи дюралевих корпусів та частки двигунів", - йдеться в повідомленні.

Зафіксовано, що снаряди мають укорочену довжину, порівняно зі звичайними, що є нетиповим для боєприпасів відомих РСЗВ.

Читайте такожШтаб АТО: Бойовики з початку доби понад 20 разів відкривали вогонь з важкого озброєння

Встановлено, що підривники снарядів встановлені на осколкову дію, внаслідок чого, разом із посиленою уражаючою дією й отримано значні за розмірами ділянки пошкоджень поверхні навколо вхідного тунелю від снаряду.

"Української стороною СЦКК вже зафіксовано декілька випадків застосування НЗФ такої зброї, яка, схоже, знову поставляється "російським воєнторгом" на Донбас і активно опановується бойовиками ОРДО. При цьому, російські куратори бойовиків, не шкодують для них всього розмаїття реактивних снарядів, що виробляються російським оборонним підприємством "НПО "Сплав" (м. Тула)", – наголошується в повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter