Роман Гасько розповів деталі битви за Часів Яр / колаж УНІАН зі скріншотів

Битва за місто Часів Яр (Донецька область), яке знаходиться на захід від Бахмута, перебуває на піковому рівні.

Про це спікер 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади Збройних сил України Роман Гасько сказав в ефірі інформаційного марафону. "Ситуація продовжує залишатись досить напруженою і складною. Ворог не припинив своїх спроб з взяття міста. Відповідно, битва за Часів Яр зараз у розпалі. Кожен день виникають боєзіткнення, нові спроби, контрудари. Усе дуже динамічно. Битва продовжується і вона, напевно, зараз на своєму піковому рівні", - сказав Гасько.

За його словами, інтенсивність бойових дій тримається досить високою тривалий період часу. Тенденцій до зниження поки не спостерігається, бо ворог має достатню кількість артилерійських боєприпасів, особового складу і відчуває певну перевагу у деяких компонентах. Ворог налаштований продовжувати штурмувати місто.

Відео дня

Також у нього запитали, чи спостерігається зміна тактики у спробах росіян наступати на Часів Яр. "Зміна тактики і постійні перегрупування відбуваються увесь час, тому що ворог засвоює добре уроки з кожної битви, яку проводить, вносить корективи у свою діяльність і на тих чи інших напрямках підбирає різні способи для ведення своїх дій. Відповідно, тактичні ходи як з нашого боку, так і їхнього, постійно змінюються", - зазначив Гасько. При цьому, за його словами, загалом, ситуація на Донеччині непроста, бо повна окупація області є одним із пріоритетних завдань окупантів.

Триває війна в Україні - важливі новини, які варто знати

Як повідомляв УНІАН, офіцер секції планування бригади "Рубіж" Національної гвардії Дмитро Кожубенко 14 травня зазначав, що російські окупанти продовжують усіма силами штурмувати Часів Яр. За його словами, в разі втрати Часового Яру, повернути його під контроль Сил оборони буде дуже складно.

Вас також можуть зацікавити новини: