Росія вдарила по Харкову / фото ОВА

Кількість постраждалих людей після удару Росії по Харкову 30 червня зросла до 10, повідомив президент України Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні.

"Сьогодні в Харкові - ще одне влучання російської керованої авіабомби. Було уражено поштовий термінал - звичайний цивільний об'єкт. Станом на цей момент відомо про десять поранених. Усім надається необхідна допомога. Одна людина, на жаль, загинула. Мої співчуття всім рідним", - зазначив він.

За словами Зеленського, ці бомби - одна з ключових основ путінської здатності воювати.

"Що швидше світ допоможе нам розібратися з російською бойовою авіацією, яка запускає ці бомби, що швидше ми зможемо завдати ударів - цілком справедливих, до речі - по російській військовій інфраструктурі, по військових аеродромах, то ближче буде мир. Справжній мир", - упевнений президент.

Зеленський вважає, що світ має достатню силу, щоб примусити Росію до цього.

"І зокрема, у захисті Харківської області від російського наступу ми довели, що рішучість партнерів дійсно допомагає. Удари по російському прикордонню допомогли захистити життя. Так само допоможуть і подальші рішення - сміливі рішення, які мають бути, яких ми потребуємо та про які говоримо постійно з нашими партнерами. Найближчими тижнями ми продовжимо комунікацію, щоб отримати необхідні рішення".

Удар по Харкову 30 червня - що повідомлялося

Як писав УНІАН, 30 червня російські війська завдали удару по Харкову, по терміналу "Нової пошти".

Зазначалося, що працівники в момент "прильоту" розвантажували посилки.

Відомо, що одна людина загинула, серед постраждалих - восьмимісячний хлопчик.

Вас також можуть зацікавити новини: