За словами експерта, після захоплення цих областей Путін планує просуватися на південному напрямку / скриншот

Українським військовим вдається тримати фронт та не допускати значних проривів ворога, однак російський диктатор Володимир Путін прагне вийти на адміністративні кордони Донеччини та Луганщини до початку холодів. Про це заявив ветеран Служби зовнішньої розвідки, генерал-лейтенант Василь Богдан в ефірі телеканалу "Еспресо"

"Резерви ЗСУ, які підійшли на гарячі напрямки, - це досвідчені, патріотично вмотивовані командири та військовослужбовці, які дають можливість стримувати ворога та не допустити прориву, на який розраховує Путін. Він, звичайно, хоче за будь-яку ціну під час цієї літньо-осінньої кампанії до холодів і дощів вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей, отримати певний оперативний простір, а потім рушити на Запорізькому та Миколаївському напрямках і підтягнутися на Харківському", - підкреслив експерт.

Генерал-лейтенант зауважив, що не дивлячись на проблеми та перебої з постачанням зброї та військової техніки, ЗСУ тримають фронт.

Відео дня

"Тактичні позиційні бої, які відбуваються на окремих ділянках, є закономірним явищем і не повинні викликати паніку. Навпаки, це засвідчує силу, міць, готовність і рішучі наміри ЗСУ щодо кардинальної відсічі РФ", - пояснив Богдан.

    Війна в Україні - останні новини

    Раніше військовий експерт Олександр Мусієнко заявив, що російські окупанти не готові до вуличних боїв у Покровську. Він вважає, що росіяни не зайдуть у Покровськ, тому що для цього їм потрібно накопичити більше сил.

    Водночас колишній командир взводу батальйону "Айдар" Євген Дикий заявив, що Курська операція повинна продовжуватись, тому було б добре розширити російську територію, яку контролюють ЗСУ. За його словами, у цій операції "Україна не втратила нічого".

    "Це не означає, що ми не несемо там втрати. Ми несемо там втрати. Але ми абсолютно так само несли б їх у війні з росіянами на інших напрямках. А от здобули ми чимало", - наголосив він.

    Вас також можуть зацікавити новини: