Богдан «Тавр» Кротевич каже, що ситуація в Авдіївці - не єдина подібна на фронті / скріншот

Ситуація, що утворилася в Авдіївці, - не єдина подібна ситуація на фронті. Про це в інтерв’ю Наталії Мосейчук розповів начальник штабу бригади НГУ "Азов" Богдан "Тавр" Кротевич.

"Наша найбільша проблема — і в армії, і в політиці — ми не визнаємо своїх помилок", - каже "Тавр".

Богдан Кротевич розповів, як доповідав і пропонував політичному та військовому керівництву плани ударів по російських військах. Та у відповідь не почув нічого.

Відео дня

"І ситуація в Авдіївці — це не єдина така ситуація на фронті. Ми зараз стоїмо в Серебрянському лісництві. Там поряд - така сама ситуація", - розповідає військовий.

"Тавр" припустив, що такі речі відбуваються, бо об’єктивна інформація не завжди доходить до вищого керівництва. Тож наважився публічно розкритикувати план оборони Авдіївки та запропонував своє бачення тактики.

"Я написав своїм знайомим і я став у позицію, в якій ніколи в житті не був. Ми на їх місці були - ми були в оточенні. Я знаю, що таке писати передсмертні повідомлення від себе. Але я вперше зустрівся з ситуацією, коли я їх отримую. І от тоді мене порвало. От тоді я написав це. Тому, що мене це задовбало", — зізнався Кротевич.

За його словами, це те, чого не вистачає багатьом генералам.

"Не всім, але багатьом. Вони не дослуховуються. Вони вважають, що вони все знають. А це не так.Генерали повинні своє его присадити і дослухатися", - додав військовий.

Ситуація в Авдіївці - останні новини

У Третій окремій штурмової бригаді повідомили, що виведення ЗСУ з Авдіївки триває.

За словами спікера 3 ОШБр Олександра Бородіна, росіяни масовано застосовують артилерію і "карт-бланші" на використання дорогих керованих авіаційних бомб.

Також УНІАН повідомляв, що на Авдіївському напрямку бої перекинулися до Ласточкиного. Як повідомили у Генштабі, на цьому ж напрямку Росія вдарила авіацією в районі населеного пункту Орлівка Донецької області.

Зазначається, що артилерійських та мінометних обстрілів противника зазнали до 20 населених пунктів. Серед них були Новобахмутівка, Степове, Ласточкине, Невельське Донецької області.

Вас також можуть зацікавити новини: