РФ продовжуэ наступати.
Росії вдається "відгризати" шматки української території і постійно йти в наступ, тому що в Україні немає єдності, як на початку широкомасштабного вторгнення. Таку думку Radio NV висловив командир 1-го окремого штурмового батальйону ім. Дмитра Коцюбайла Дмитро Філатов із позивним Перун.
"Для того, щоб ми могли бути сильними, нам треба єдність. І, на жаль, зараз її немає. Тому і вдається Росії відгризати якісь шматки і йти постійно в наступ... Зараз, на жаль, війна десь на Донбасі, війна в Україні десь осторонь проходить... Якщо ми знову не об'єднаємося, то війна не закінчиться на Донбасі. Війна буде йти далі", - упевнений він.
Говорячи про ситуацію біля Курахового на Донеччині, боєць перерахував у чому армія РФ переважає:
"По-перше, у противника збільшилася активність його FPV-дронів і взагалі засобів аеророзвідки. Противник переграє нас у небі в засобах дальньої розвідки, я маю на увазі крила. Це, скажімо, та компонента, яка в нас чомусь дуже слабка. Противник переграє нас на полі бою з точки зору кількості піхоти... Тобто в нього насамперед перевага в особовому складі. Він суне. Цей особовий склад підкріплений більш якісними засобами розвідки, завдяки яким, на жаль, противник домінує".
Нагадаємо, моніторинговий проєкт DeepState повідомив, що російські війська посилили тиск на місто Курахове Донецької області з нових напрямків, і це ставить під загрозу логістику.
Зазначалося, що армія РФ задіяла величезну кількість ресурсів на кількох ділянках фронту біля міста Курахове.