этот материал доступен на русском

У Києві на виставці представили шість новітніх розробок українського ОПК

13:50, 08 жовтня 2019
Зброя
1059 0
Флагманом нинішньої виставки від концерну є натурний зразок ракетного комплексу «Нептун» / фото facebook.com/szgurets

У Києві відкрилася найбільша в Україні щорічна виставка «Зброя та безпека», на якій державний концерн «Укроборонпром» представив шість новітніх розробок вітчизняного оборонно-промислового комплексу, повідомляє прес-служба держконцерну.

Флагманом нинішньої виставки від концерну є натурний зразок ракетного комплексу «Нептун» у складі трьох одиниць: уніфікована пускова машина, транспортно-заряджувальна машина і пересувний командний пункт, який вперше представляє ДП «Державне Київське конструкторське бюро «Луч». Також ДККБ «Луч» представить універсальну керовану ракету РК-10 і тренажерний комплекс індивідуальної підготовки навідників легкого переносного ракетного комплексу «Корсар».

Читайте такожЧи потрібні Україні нові "Джавеліни"

Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» презентує інфрачервону головку самонаведення, а ДП «Ізюмський приладобудівний завод» - оптико-прицільну станцію ОПСН-І, розроблену спільно з ДП «ДККБ «Луч».

Крім того, на стенді вперше представлено радіолокаційну станцію 90К6Е від КП «Науково-виробничий комплекс «Іскра». Цей мобільний 3D радіолокатор кругового огляду з транзисторним передавачем призначений для виявлення цілей, які летять на низьких, середніх і великих висотах.

«36 підприємств-учасників державного концерну «Укроборонпром» представляють на міжнародному форумі широкий спектр продукції військового і подвійного призначення. Загалом концерн експонує 135 експонатів, серед яких 13 натурних зразків великогабаритної військової техніки», - сказано в повідомленні.

Виставка «Зброя і безпека 2019» проводиться в Міжнародному виставковому центрі в Києві і триватиме до 11 жовтня.

Довідка УНІАН. Державний концерн «Укроборонпром» створено в 2010 році з метою забезпечення ефективного функціонування та управління суб'єктами господарювання державного сектору економіки, які здійснюють господарську діяльність у сфері розробки, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації й утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки та боєприпасів і беруть участь у військово-технічній співробітництві. До складу концерну входять більш як сто підприємств ОПК України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter