Представники Євросоюзу готові відкласти вихід Великобританії з ЄС, який був запланований на кінець березня 2019 року.

Читайте такожПарламент Британії не зміг висловити недовіру уряду Мей

Про це з посиланням на трьох неназваних дипломатів повідомляє Bloomberg. Можливо, цей термін перенесуть на другу половину 2019 року. За даними агентства, в Євросоюзі вивчають варіанти Brexit без укладення угоди з Лондоном.

Співрозмовники Bloomberg дали зрозуміти, що серед країн-членів ЄС немає повної згоди щодо можливого перенесення виходу Великобританії з блоку. Деякі політики вважають, що слід наполягати на попередній даті Brexit або з продовженням терміну лише на кілька тижнів.

Щоб узгодити нову дату виходу Великобританії з Євросоюзу, необхідна підтримка такого рішення з боку всіх 27 країн ЄС.

Агентство відзначає, що, незважаючи на провал угоди про Brexit в британському парламенті, прем'єр-міністр Тереза Мей ще сподівається на Brexit в раніше обумовлені терміни.

25 листопада 2018 року лідери ЄС схвалили угоду про вихід Великобританії з ЄС. Європейська рада запропонував структурам Євросоюзу забезпечити набуття чинності документа з 30 березня 2019 року. Рада також схвалила політичну декларацію про основи відносин між Євросоюзом і Великобританією після Brexit.

Угоду про Brexit повинні схвалити Європарламент і парламенти всіх держав – членів ЄС.

Як повідомляв УНІАН, раніше в парламенті Великобританії проголосували щодо вотуму недовіри кабміну. Ініціатором голосування був лідер опозиції Джеремі Корбін.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram